Kalevala Koru Aurinkoleijona riipus
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z098009 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 6,18 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta


