Kultainen 18k ohut sormus 19.75mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F098689 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 0,84 g |
| Halkaisija | 19,75 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
| Varastosaldo | -1 |
Kysy tuotteesta
