Kultainen panssari kaulaketju 42cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
299,25Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 332,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 544,00 - Säästö -44,99%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A099456 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Oy Perkko |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,66 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

