Kultainen suojelusenkeli-riipus vuorikristalli
Riipuksen pituus lenkin kanssa 16,40 mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E099460 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,43 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 0,95 cm / 9,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


