Sinikivinen kultariipus Niinisen Koru
Kiven halkaisija 10 mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E099523 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Niinisen Koru |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,81 g |
| Pituus | 2,18 cm / 21,80 mm |
| Halkaisija | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


