Tappikorvakorut
Korvakoruissa sekä valko-, että keltakultaa.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
132,48Säästät jopa -26%
Kultatukun hinta 147,20 Säästät 10,00
Hinta uutena 180,00 - Säästö -26,40%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D099754 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,15 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




