Kultainen panssari kaulaketju 42cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A099873 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellomiehet Oy |
| Valmistusvuosi | 1989 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,20 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

