Kultainen rubiinisormus
Erittäin hienokuntoinen rubiinisormus ikäisekseen, v.1925!
Rubiinin koko 6mm.
Tuote nähtävänä Lahden myymälässä Kärkkäisellä,
Pasaasi 2
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F011185 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 0.75 |
| Paino | 2,20 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | -1 |
Kysy tuotteesta

