Kelta- valkokulta kaulaketju 45cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A099333 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 10,70 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kirkkonummi |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

