Kultainen ontto panssariketju 56cm 6mm
Kunnostettu!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0100052 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakumppanit Oy |
| Valmistusvuosi | 1999 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 31,07 g |
| Pituus | 56,00 cm / 560,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

