Kultainen ontto panssariketju 50 cm 2.8 mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A099985 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,75 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 2,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


