Kaarevat kultakorvanapit
Keskeltä rodinoitu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
72,00Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 80,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 125,00 - Säästö -42,40%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0100198 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,61 g |
| Pituus | 1,24 cm / 12,40 mm |
| Leveys | 6,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

