Kultainen umpipanssari-kaulaketju varaketjulla 18K 46cm 2.76mm
Kultapitoisuus 750! Varaketju rengaslukon kanssa tuo turvaa ketjun kaulassa kantamiselle.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0100263 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Ruotsi |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 14,01 g |
| Pituus | 46,00 cm / 460,00 mm |
| Leveys | 2,76 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

