Kultainen umpipanssari 45 cm 2,35 mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0100324 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,92 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,35 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


