Siro kierre sormus koko 14-
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0103281 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,46 g |
| Halkaisija | 13,75 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta


