Kalevala Filigraani-sormus 19,5 mm, 14k valkokulta
Valkokultainen Kalevala Filigraani-sormus 19,5 mm.
Leveys 8.40 mm.
Paksuus 1.60 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0127920 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 2020 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,37 g |
| Halkaisija | 19,50 mm |
| Leveys | 8,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

