Espritin sormus kirkkaalla kivellä 17mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
40,80Säästät jopa -43%
Kultatukun hinta 51,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 72,00 - Säästö -43,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0103800 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Esprit |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 7,19 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 4,60 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



