Kalevala Koru Lumikukka korvakorut
Kalevala Koru Lumikukka korvakorut tapilla.
Lumikukka puhkeaa lumen ja jään keskeltä ylistämään luonnon moninaisuutta luoden ympärilleen valoa ja kauneutta lähelle ihmistä.
Design Marja Suna
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0143750 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,36 g |
| Pituus | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


