Kalevala Koru My Saaga hela K
Sinun saagasi on juuri alkanut! Hela helalta se muotoutuu kokonaisuudeksi, joka kantaa nahkaisessa nauhassa sinulle tärkeitä hetkiä ja muistoja. Jokaisesta My SAAGA -keräilykorusta muodostuu juuri kantajansa näköinen.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0102980 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,18 g |
| Halkaisija | 7,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta

