18K Valko- ja keltakultainen sormus 17
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin ehjä, ei käytön tai kulumisen jälkiä. |
| Suosikki |
459,36Säästät jopa -49%
Kultatukun hinta 510,40 Säästät 10,00
Hinta uutena 895,00 - Säästö -48,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0105358 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | EE |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 3,19 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 3,10 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


