Lumoava Hunaja-sormus 20mm
Lähelläni, kiinni aivan
olet, hunajani
Suunnittelija: Eelis Aleksi
Tuote on kunnostettu, uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0102522 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lumoava |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,39 g |
| Halkaisija | 20,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


