18k Zirkoniasormus 20mm v.1924
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0104684 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Yrjö Vanamo |
| Valmistusvuosi | 1924 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 6,55 g |
| Halkaisija | 20,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kirkkonummi |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
