Kultainen panssari kaulaketju 50cm 2.5mm HK
14K Kultainen panssarikaulaketju papukaijalukolla.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0105619 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | HK |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 10,12 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

