Hopeinen Epilepsia-ranneke 19,5cm
Tuote on kunnostettu, uudenveroinen!
Laatan koko 7x35mm
Koruhopeaa, ankkuriketju, papukaijalukko.
Suunnittelija muotoilija Tomi Tallqvist.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0106161 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Koruseppä Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 13,07 g |
| Pituus | 19,50 cm / 195,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

