Kalevala korun papuketju 33cm
Vaikka jatkopalaksi
Tuote on kunnostettu, uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0106168 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,20 g |
| Pituus | 33,00 cm / 330,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

