Hopeapikari v.-54
Kunnostettu, erittäin hyväkuntoinen.
Korkeus 52mm,
halkaisija päältä 43mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0106765 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy/ Hämeenlinna |
| Valmistusvuosi | 1954 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 15,33 g |
| Pituus | 5,20 cm / 52,00 mm |
| Halkaisija | 4,30 cm / 43,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta



