Esprit charm up your style 18,5cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0106776 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Esprit |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 18,49 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

