Kultainen zirkonia sormus 17.25mm
Kirkas zirkonia kivi, halkaisija 6mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0107119 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PAP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,50 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


