Kultasepät Salovaara hopeinen rintaneula
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pienet naarmut tai kulumat mahdollisia. |
| Suosikki |
28,00Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 35,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 69,00 - Säästö -59,42%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0107618 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Salovaara Ky kultaseppä |
| Valmistusvuosi | 1958 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 4,41 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 4,20 cm / 42,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


