Punottu kultakääty 39cm
Aivan upea juhlakääty. Nyt voit olla prinsessa tai jopa kuningatar.
Kotelolukko jossa yksi turvasalpa
Tuote on kunnostettu, uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0107830 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Brevetto/Italia |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 37,20 g |
| Pituus | 39,00 cm / 390,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


