Panssari kultaketju 50cm lev.4mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0107738 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 27,31 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


