Kultainen sormus hematiitti 18.5mm
Kultainen hematiittisormus, kiven mitat 5*7mm.
Mitta reunuksen kanssa päältä 7*9mm.
Sormus on kunnostettu, uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0108812 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Hku |
| Valmistusvuosi | 1994 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,15 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 1,65 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


