Kupittaan Kulta kukkasormus halk.16.5mm v.1979
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0108835 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan Kulta |
| Valmistusvuosi | 1979 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,10 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta




