Punakivinen kultasormus 17,5 mm E. A. Rasi
Kiven koko 7x12mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0109525 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | E.A. Rasi |
| Valmistusvuosi | 1949 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,75 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


