Kultaiset Diana timantti 0.08ct ja safiiri korvakorut
Kunnostettu! Uudenveroinen.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0109658 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,48 g |
| Pituus | 1,07 cm / 10,70 mm |
| Leveys | 8,65 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta


