P. Sarpaneva pronssinen rannekoru 18 cm leveys 5cm
Näyttävä rannekoru, leveys 5 cm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0108441 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 139,65 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta



