Kultainen papukaulaketju 42 cm
Kultainen papukaulaketju kestävällä papukaijalukolla.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
911,25Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 1 012,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 660,00 - Säästö -45,11%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0111961 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | UNO A ERRE ITALIA S.p.A. |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,10 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 3,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

