Kalevala koru Miehet veneessä-rintaneula hopea
Miehet veneessä
Nanny Still McKinney
Nanny Still McKinney (1926-2009) oli suomalainen lasitaiteilija. Monipuolisen uransa aikana Still suunnitteli laajan tuotevalikoiman koruista astioihin. Still sai ansioistaan Pro Finlandia -mitalin vuonna 1972.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0155113 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,81 g |
| Pituus | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Leveys | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | -1 |
Kysy tuotteesta

