Leveä kultasormus 10mm 19,5mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0112167 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | T:mi Korupaja Seppänen |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 13,98 g |
| Halkaisija | 19,50 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


