Hopeasormus v.-90 16mm
Päälisen leveys 16mm
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0112514 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Puhakka Ilmari |
| Valmistusvuosi | 1990 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,47 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


