Kultainen sormus 17.50 mm 4 mm, flakka
Kultainen sormus flakka, harjattu pinta,timanttileikatut reunat.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
312,75Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 347,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 580,00 - Säästö -46,08%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0112713 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Top Gold Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,78 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


