Kultakorvakorut kirkkaat kivet
Kultainen korvakorupari kirkkain kivin. Pitkät koukut, joissa varmuuslukko. Korvakorun pituus koukkuineen 23 mm, leveys 9,5 mm.
Korvakorupari on kunnostettu, uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0113153 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Nummilan koru Ky |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,50 g |
| Pituus | 2,30 cm / 23,00 mm |
| Leveys | 0,95 cm / 9,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

