Kultaiset timantti-rubiini korvakorut 0.10 ct
Kauniit ja ajattomat timantti-rubiini korvakorut.
Timantit 20 kpl, yht. 0.10ct.
Korvakorujen leveys 8 mm, pituus 9 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0114058 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GHA |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,89 g |
| Pituus | 9,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


