Hopeinen nilkkaketju 26cm
Tuote on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | M0113418 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,91 g |
| Pituus | 26,00 cm / 260,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta
