Kultainen panssariketju 70 cm
Kunnostettu, erittäin hyväkuntoinen.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0114051 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Stokmann Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 23,35 g |
| Pituus | 70,00 cm / 700,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


