Sanderg valkokulta sormus halk.17mm v.2003
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0107801 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Sandberg |
| Valmistusvuosi | 2003 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 6,61 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
Kysy tuotteesta




