Kultasormus spektroliitti 18,5 mm
spectroliitin koko 5x25mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0115449 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Ateljee Koskela |
| Valmistusvuosi | 1988 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,60 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



