Kultainen riipus vihreä kivi
Kultainen riipus vihreällä synteettisellä kivellä.
Kiven mitat 9*13 mm.
Riipuksen pituus lenkin kanssa 19 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0115641 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 1,05 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

