18k valkokultainen Princess sormus, 0,12ct 17mm
Princess-hiotut timantit, yht. 0,12ct
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0115956 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Siru-koru Oy |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 11,50 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



