Kalevala koru Uskelan hopeasormus -108ii 16 -05
Upean kaunis hopeinen Uskelan sormus vuodelta 2005! Sormuksen leveys 3-11.5mm.
Uskelan Ketohaasta 300-luvulta.
Tätä sormusmallia ei valmisteta enää.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0116303 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,84 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 1,15 cm / 11,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta


